« Powrót
Odbierz ZŁOTY DYPLOM Politechniki Warszawskiej

Odbierz Złoty Dyplom Politechniki Warszawskiej!


Jeśli od ukończenia Twoich studiów na Wydziale Inżynierii Sanitarnej i Wodnej Politechniki Warszawskiej minęło 50 lat lub więcej – możesz w tym roku odebrać specjalny Złoty Dyplom PW. Uroczystość odbędzie się 8 października 2022 r. w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej o godzinie 13:00.


Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, Stowarzyszenie Absolwentów Inżynierii Środowiska, Stowarzyszenie Absolwentów Budownictwa Wodnego i Gospodarki Wodnej, Klub Absolwentów Instytutu Systemów Inżynierii Środowiska oraz Koło Naukowe Ciepłownictwa i Ogrzewnictwa organizują Uroczystość wręczenia dyplomów Absolwentom Wydziału. Podczas tej uroczystości wręczone zostaną Złote Dyplomy Absolwentom Wydziału roku akademickiego 1971/1972 (i wcześniejszych) połączone z wręczeniem dyplomów tegorocznym Absolwentom.

Uroczystość odbędzie się 8 października 2022 r. w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej o godzinie 13:00. To wspaniała okazja do ponownego spotkania i przypomnienia sobie dawnych, ale niezapomnianych lat.

Gorąco zapraszamy wszystkich „złotych” Absolwentów Wydziału do uczestniczenia w tym wydarzeniu!

Z wieloma „złotymi” Absolwentami Organizatorzy nie mają żadnego kontaktu, stąd prośba do Czytelników o poinformowanie o tym wydarzeniu znajomych z czasów studiów, rodziców oraz dziadków.

Wszystkie informacje przedstawione są na stronie: is.pw.edu.pl/absolwentowka2022/